Ettevõttest

Inimesed kes seisavad maitsete taga

Meira lühitutvustus

Meira Eesti on üks osa Itaalia kontsernist Massimo Zanetti Beverage, mis on üks Euroopa suuremaid kohvivaldkonna ettevõtteid. Meira OY-l on Soomes kohvi- ja maitseainetehas. Meira OY valmistab ja turustab kohvisid ja maitsestamistooteid nii jaekaubandus- kui ka HoReCa-sektorile. Meira Eesti turustab ja müüb Massimo Zanetti Beverage Groupi tooteid Baltikumis.

Massimo Zanetti Beverage Group
Meira Oy omanik on Massimo Zanetti Beverage Group, mis on üks Euroopa suuremaid kohvivaldkonna ettevõtteid ja mis on viimastel aastatel hoogsalt rahvusvahelisemaks muutunud. Ettevõte tegutseb kõigis kohvivaldkonna sektorites ning talle kuulub muu hulgas ka maailma suurim kohviistandus Brasiilias. Ettevõte on ka üks suurimaid Brasiilia kohvi importijaid. Kohvitehaseid on kontsernil peale Itaalia ja Soome ka Prantsusmaal, Austrias, Hollandis, Poolas, Suurbritannias, Brasiilias, Costa Ricas ja Ameerika Ühendriikides. Massimo Zanetti Beverage Group tegutseb üle maailma kokku ligikaudu 100 riigis.

Meira Eesti
Alates 1993. aastast on Meira Oy esindatud Eestis, algul esindusena ja 01.07.1997 Meira Eesti OÜ-na. Osaühing tegeleb Meira ja Segafredo toodete müügi ja turundusega üle Baltikumi. Meira klientideks on praeguseks hetkeks erinevad hulgimüügifirmad, kelle abil Meira tooted jaekauplustesse ja HoReCa sektorisse jõuavad.

Muud lingid
www.meira.ee
www.meira.fi
www.mzb-group.com